פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 בריאות

 גורמה

 אלטרנטיבי

 נופש ותיירות

 ילדים

 תרבות

 לוח מוצרים
> ראשי > החיים הטובים > תרבות > כתבה - גבר החלומות
גבר החלומות
אורי ברוייר
גבר החלומות הוא מופע סטנד אפ חדש של החנון המוצהר אורי ברויר, המציג בצורה מפתיעה וייחודית את חייו "הפרועים" ושגרת יומו דרך העיניים (המשקפיים) שלו.
אוֹרי ברוייר, גאון/חנון מוצהר עם קבלות, לקח את התכונה הדומיננטית הזאת עד הסוף והרים את "גבר החלומות" - מופע סטנדאפ. ההורים האשכנזים שלו מנסים עדיין להתאושש ולהבין איך הילד שלהם שהיה תלמיד מצטיין בגימנסיה הריאלית בראשון לציון, ששירת בצבא ביחידת 8200, ועשה תואר ראשון בסטטיסטיקה ותואר שני בייעוץ ארגוני, עזב עבודה מסודרת רק כדי לנסות להצחיק אנשים ולצחוק על עצמו.

ברוייר, רווק, בן 35 בוודאי מוכר לכם מ-15 דקות התהילה שזכה להן לאחר השתתפותו בתוכנית הטלוויזיה "היפה והחנון" ששודרה בערוץ 10. כזכור, הוא השתתף בעונה הרביעית של הריאליטי ואף העפיל לשלב הגמר, יחד עם בת הזוג (בתוכנית) לין לב.
עם לין, בת הזוג מהתכנית "היפה והחנון". צילום: דנה קרן<BR>
צילום: דנה קרן

לאחר שכיכב בתוכנית, הוא החליט לנסות לחזור לבמה. הוא עזב עבודה כיועץ ארגוני ושינה את אורח חייו תוך שהוא מרכז את כל האנרגיות לתחום הסטנדאפ. מחנון פסימי הפך לגבר אופטימי, חי חיים פרועים, מתגורר בדירה שכורה בפלורנטין, משחק כדורסל, מבלה בבתי קפה ולאחרונה אף החל לחשוב ברצינות על חתונה וילדים. בתחילה, הופיע במייקס פלייס, עם האקורדיון שלו הזכור היטב לצופי התוכנית "היפה והחנון" בה נהג להרשים את צמד המתחרות האחיות מלול, באמצעות שירה קקופונית משהו כשהוא מנגן להן באקורדיון. אין ספק כי הופעות השבועיות בפריים טיים של ערוץ 10 ופינת הסטנדאפ שקיבל בתוכנית 'מלחמת המינים', הפכו אותו לסוג של סלב מן המניין ויצרו באזז סביב האיש והאקורדיון.

עתה, הוא עולה עם מופע חדש המבוסס על העולם השונה ממנו הגיע. ב"גבר החלומות", הוא לוקח כמה צעדים ענקיים קדימה, משתף את הקהל על חייו "הפרועים" ומשלב הומור משובח מחיי היום יום. המודל שלו הם הקומיקאים וודי אלן וג'וליוס הנרי מרקס - אנשים שניחנו בהומור עצמי משובח וזה ניכר באופן הגשתו את ההומור שלו.

"גבר החלומות" - 12, ביולי, מועדון "סטנדאפ פקטורי", שביל המרץ 3, תל אביב.

מחיר: 70 ₪ בקופה ביום המופע / מכירה מוקדמת 50 ₪, בטלפון 03-6762939.

הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר