פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 עיצוב הבית

 עיצוב הגן

 פורום לבית ולגינה

 לוח מוצרים
פורשה בולטהאופ bulthaup פיטרו הכט pitarohecht
> ראשי > לבית ולגן > כתבה - 279 שקל - ויש לכם בריכה
279 שקל - ויש לכם בריכה בבית
מאת: דידי בר
1180 שקל
בריכה פרטית היא כבר לא פינוק ששמור רק לעשירון העליון ■ במחיר של כמה ביקורים משפחתיים בקאנטרי השכונתי תוכלו גם אתם לרכוש אחת ולהניחה בחצר או על הגג - ללא חפירה ■ להשלמת החוויה תוכלו לקנות גם אביזרים מתנפחים שכוללים מזרוני ים, כדורים ומצופים.
הקיץ הזוועתי כבר פה ואחד ממקומות המפלט האידיאליים מהחום הכבד הוא בריכות השחייה. אלא שברוב המקרים מדובר במקום מפלט צפוף ויקר. ביקור משפחתי חד־פעמי בקאנטרי או בבריכה השכונתית העמוסה עשוי להסתכם במאות שקלים.

לעומת זאת, בעלי בריכה פרטית לא צריכים ללכת רחוק בשביל להשתכשך במים הקרירים. פריבילגיה זו, שבעבר הייתה שמורה לעשירון העליון בלבד, הפכה לנגישה יותר בשנים האחרונות ולצד הבריכות הקלאסיות, החפורות בקרקע, שמחירן נאמד במאות אלפי שקלים, נמכרות כיום בריכות להרכבה עצמית בחצר או על הגג, בתוך כמה שעות בטווח מחירים רחב יותר. כך לדוגמא, המותג הסיני BESTWAY שנוסד ב-1994 ואוחז ב-25% מנתח השוק עולמי מציע מגוון בריכות ביתיות החל מבריכות עליות ובריכות עם דופן פלדה וכלה בבריכות מתנפחות לילדים בטווח מחירים שנע בין 279 ₪ ועד 12,000 ₪.
אבוב דונאטס מחיר 78 שקל

אין ספק כי "בסט וואי" הסינית נחשבת לאחד מהשמות המוכרים ביותר בתחום של בריכות ה–PVC. הבריכות שהחברה מציעה מונחות במקום הרצוי ללא חפירה, וניתן להזמין אותן בגדלים שונים. "בסט וואי", מפעילה 9 מוקדים ואתרים באירופה, אמריקה, אוסטרליה וסין, בבעלותה 3 מפעלי יצור ומוצריה משווקים ב-130 מדינות. מלבד בריכות, מציעה החברה מגוון ג'קוזי לבית, מוצרי ואבזרי בריכות משלימים, אביזרים מתנפחים שכוללים מזרוני ים, כדורים, מצופים, מיטות וריהוט מתנפח, סירות מתנפחות, אביזרי ספורט הכוללים אוהלים ואביזרים לקמפינג בטווח מחירים שנע בין 9.90 ₪ ועד 399 ₪.
BESTWAY

ולענייננו, אני מאוד אמביוולנטית לגבי הקיץ. מחד לא קר לי, רוצה לומר הלסת לא מתקבעת לי באמצע הרחוב מרוב קור, ואני מסוגלת לעשות פיפי בלי ליצור שלגון ולסתום את הביוב. לצד זה אני מזיעה באזורים שלא ידעתי שיש בהם פתחי מילוט לזיעה המביכה ואין, פשוט אין מה לעשות עם זה. מחד גיסא ים, ים, ים וגם בריכה אלה הדברים שאותי משמחים, כמו שנאמר בשיר שהגננת של הבת שלי המציאה. ואם כבר חם ואם כבר זיעה ואם כבר בריכה אז מזרן ים, אי אפשר שלא, זה מוסיף עוד נופך לחוסר המעש, שלא לומר לעצלות המתלווה לחום הבלתי נסבל הזה.

עם זאת, צריך לזכור, שמזרן ים הוא למעשה להיות מורמת וחשופה, כך שרואים אותך/לך הכול, וזה כולל הכול, הורדת שערות? הורדת שומנים? עשית ציפורניים? אם ענית כן לכול, לכי על זה, אחרת, תני לשעיר שלך לעלות על זה ואת תמשיכי לעשות קולות מתחת למים... או שתאלצי אותו לקנות לך גם את אחת הבריכות הפרטיות של המותג ואז את באמת מסודרת....אפילו עם השערות ברגליים...
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר