פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 בריאות

 גורמה

 אלטרנטיבי

 נופש ותיירות

 ילדים

 תרבות

 לוח מוצרים
> ראשי > החיים הטובים > ילדים > כתבה - האטרקציה החדשה של עזריאלי
האטרקציה החדשה של עזריאלי ת"א: רכבת הרים אמיתית - במציאות מדומה
עזריאלי רייד
קניון עזריאלי בתל אביב חנך את "עזריאלי "רייד", מתקן שמשלב משקפי מציאות מדומה עם רכבת הרים אקסטרימית ■ היינו שם.
עם כל הכבוד לבריכה ולים, מתישהוא גם מהם צריך קצת חופש. אז אם מיציתם לעייפה את כל הגינות הציבוריות ברדיוס המגורים שלכם, הבית שלכם נראה כאילו גם הוא יצא לחופשה, ואין לכם מושג ירוק מה עוד ניתן לעשות עם הילדים, מומלץ לכם לנסות את פארק השעשועים על גג עזריאלי שהתחדש לאחרונה במתקן (עד סוף אוגוסט) שמשלב משקפי מציאות מדומה עם רכבת הרים אקסטרימית.

כידוע, פארק שעשועים ממוקם על גג הקניון, תחת כיפת השמיים, ומשתרע על שטח עצום ובו משחקים מגוונים והפעלות לילדים ולהורים. לאחרונה כאמור הצטרפה לגג אטרקציה חדשה, "עזריאלי "רייד" שמה הנחשבת לעידן הבא של רכבות ההרים. זו, תתארח על גג הקניון במשך חודשי הקיץ (יולי - אוגוסט).
עזריאלי רייד

רכבת ההרים החדשה משלבת משקפי מציאות מדומה VR-GEAR של סמסונג S8 המבוססות על טכנולוגיה של אוקולוס הנמצאת בבעלות פייסבוק עם רכבת אקסטרימית בעלת אורך מסלול של 140 מטר המדמה מעין נסיעה. כל נוסע שיעלה לרכבת יקבל ערכת נסיעה הכוללת משקפי מציאות מדומה ואוזניות, ומה שנדרש לעשות הוא רק להתיישב באחד ממושבי קרונות הרכבת, לחבוש את האוזניות והמשקפיים ולהתבונן בקוד ה-VR שמופיע על מסך המשקפיים. בדרך זו מופעלת המערכת המתאימה את עצמה למסלול הנסיעה, וזו תדמה מעין נסיעה מסעירה שתגרום לכם להרגיש כאילו אתם שועטים בשמי תל אביב.

לב המערכת מבחינה טכנולוגית הוא מערכת חיישנים העוקבת אחר תנועת הגלגלים על המסילה. החיישנים מעבירים בזמן הנסיעה ברכבת את האינפורמציה לאוזניות ולמשקפי המציאות שעל ראשו של הנוסע באמצעות בלוטות' וכך נוצר בזמן אמת סרטון בתלת ממד שמועבר לנוסעים ברכבת. בנוסף, משולבים במהלך הנסיעה הקצרה (2 דק') אלמנטים המגרים את החושים כמו רוח, מים וסאונד שנועדו לספק חוויה עוטפת חושים.
עזריאלי רייד

לצד האטרקציה המגניבה פועל לו גם מתחם הטרמפולינות איי ג'אמפ הפתוח לקפיצות ולסלטות. יודגש כי בטרם הגעתכם למתחם הקפיצות בדקו כי הצטיידתם בתעודת זהות (חשוב!) שכן ללא פרטי תעודות הזהות של הילדים הקופצים לא תתאפשר כניסתם למתחם. ובעניין זה מומלץ לפני ההגעה להוריד מהאתר טופס אישור הגעה ולמלא אותו מראש.

"עזריאלי "רייד"

שעות פעילות: א - ה 10:00-20:00, שישי - 09:30-15:00, שבת - סגור

מחיר: 25 ₪ לרכישה בעמדת השירות בקומה 1 שבקניון או 20 ₪ לקונים באתר הקניון באמצעות קופון אפליקציית עזריאלי. לקונים בקניון בסכום של 100 ₪ ומעלה – כרטיס ב-10 ₪.

*מעל גיל 4 * מעל גובה 0.95
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר