פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 עיצוב הבית

 עיצוב הגן

 פורום לבית ולגינה

 לוח מוצרים
פורשה בולטהאופ bulthaup פיטרו הכט pitarohecht
> ראשי > לבית ולגן > כתבה - דירה קומפלקט
דירה קומפלקט
סוגרים הכל לדירה
שוקלים לחדש את הבית? לכו על חבילת השיפוץ של "סוגרים הכל לדירה" – הכל כלול במחיר ידוע מראש ובמפרט ידוע מראש. השיפוץ כולל - עבודה, קרמיקה וכל הכלים הסניטריים!
קניית דירה היא אירוע משמח, אך פחות משמח זה כל מה שנלווה לכך, שיפוצים קטנים שצריך לעשות בדירה, מוצרי חשמל שיש לרכוש, ריהוט, ועוד ועוד. גם לאחר שקנינו דירה עלינו לעבוד עם בעלי מקצוע שונים שיבצעו עבודות לדירה בין אם מדובר בטכנאי מזגן, חשמלאי, טכנאי אזעקות ועוד ועוד. כאמור, ידע רב נדרש כשרוכשים דירה כמו משכנתא, כיצד לעצב את הדירה, מי ינקה אותה.

לכאן נכנס המיזם "סוגרים הכל לדירה" שהוקם בשנת 2011 על ידי שי סטולר ודרור מגל. חברה זו מקיימת אירועי קנייה קבוצתית לרוכשי דירות חדשות ומשפצים. במסגרת זו ניתן לסגור מוצרי חשמל, ריהוט גינה, גופי תאורה ואנשי מקצוע בהנחות מיוחדות ובלעדיות.
סוגרים הכל לדירה

סטולר ומגל בחרו אנשי מקצוע בקפידה, כאלו שהם מומלצים, כמו גם קבלנים שיודעים לעמוד בלוחות זמנים צפופים ועושים עבודה מקצועית, כך שחבילת השיפוץ נסגרת מראש.

אין צורך לספר כמה כאבי ראש זה כשצריך לרוץ מאיש מקצוע אחד לאיש מקצוע אחר, מי שעשה את זה נשבע שבפעם הבאה הוא יקח איש מקצוע אחד שיעשה לו את כל העבודה, במקום לכתת רגליים, להשוות מחירים, לקבוע פגישות ולהרים טלפונים לאנשי מקצוע. "סוגרים הכל לדירה" עושים את זה בשביל הלקוח, כולל הרצאות בנושא אבזור המטבח, עיצוב פנים, סיורים ברשתות גדולות כמו "טמבור" וכדומה.
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר