פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 בריאות

 גורמה

 אלטרנטיבי

 נופש ותיירות

 ילדים

 תרבות

 לוח מוצרים
> ראשי > החיים הטובים > תרבות > כתבה - אבא אווזה: סרט לכל המשפחה
אבא אווזה: סרט לכל המשפחה
צילום: NEW GUYS
הסיפור המצחיק ביותר על המשפחה הכי פחות הגיונית! בדיבוב משעשע של טל פרידמן.
אבא אווזה הוא סיפור עם מסר, סיפור מקסים על אווז יהיר שחושב רק על עצמו, אבל החיים מובילים אותו לסיטואציה חדשה ומעניינת, בה הוא הופך בין לילה להיות אחראי על 2 גוזלי ברווז בני 16 יום.

למעשה, פציעה בכנף הופכת אותו לחשוף והוא רואה באותם גוזלים את הכרטיס שלו בצורת פיתיון במסע חזרה הביתה, ובדרך הוא מגלה צד חדש בעצמו.

הסרט מתוק מאוד, אני לא יודעת אם המסר עובר כהלכה, הקטנה שלי לא קלטה את ההתנהגות שלו ועדין התלהבה מאוד וצחקה לצד המבוגרים שצחקו אף הם, אולי היא צעירה מדי (בת 6) כי כן הייתי רוצה להאמין שהמסר עובר לצופים, הרי בכולנו ההורים יש את התקווה הזאת שהפעילות שיצאנו אליה לא התבזבזה לשווא אלא הוסיפה לגוזל ערך מוסף.
צילום: NEW GUYS

בואו נדבר רגע על ההורים, הזכרתי את ההומור בסרט ואכן, זהו דבר מבורך בסרטי ילדים, המחשבה על ההורים בהחלט קונה אותי כהורה שלרוב יושב משועמם שעה שלמה ורק מחכה שהסרט המצויר יגיע לקיצו.

במקרה שלנו זאת לא הייתה שעה אלא שעה וחצי, ארוך מדי לילדים, היה אפשר לתמצת את זה אבל סינים אוהבים להאריך, מתברר, והדיבוב הנהדר של טל פרידמן, משתלב יופי עם השפה המקומית, השזורה פה ושם בסרט.

גם הפעם לא אהבתי את השפה הגסה, "אידיוט" למשל, היא מילא שאני מעדיפה שהבת שלי תיחשף אליה יותר מאוחר בחייה התמימים, הסרטים בעברית, לא רק המדובבים, לא חוסכים את זה מהילדים וחבל. ועדיין, עם כל הביקורת אני ממליצה מאוד על הסרט הזה, שאין כלל ספק שהוא מספק שעה וחצי של הנאה.

מועד יציאה: 09.08.2018 שפה: מדובב לעברית אורך: 91 דקות
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר