פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 רכבי פאר

 רכבי ספורט

 פורום רכבי יוקרה

 לוח רכב
פורשה פרארי ב.מ.וו BMW
> ראשי > עולם הרכב > רכבי ספורט > כתבה - פרארי F430
פרארי F430
פרארי F430
פרארי F430
מחליפת המודנה שנחשפה לראשונה בחודש אוגוסט במפעל חברת פרארי במרנלו תוצג בתערוכת פריז, לא מדובר ברכב חדש לחלוטין אלא יותר במתיחת פנים מקיפה ל360 מודנה, הרכב הנמכר ביותר בשנים האחרונות מבית פרארי
המודנה היא המתחרה הישירה של פורשה 911 קאררה הנמכרת בישראל (אע"פ שהפרארי יקרה בהרבה וכלל לא מיובאת לישראל באופן סדיר).

פרארי F430 פנים
פרארי F430 פנים
נתונים טכניים : נפח מנוע 4.3 בתצורת V8 ומכאן השם החדש פרארי F430. הספק של 490 כ"ס, תאוצה למאה קמ"ש באיזור הארבע שניות (מעט פחות לקטנוניים שבינכם, מה שאומר שהיא מאיצה למאה קמ"ש בשליש הזמן שלוקח למאזדה שלכם ביום טוב). זהו שיפור של מחצית השנייה ביחס למודנה עם תוספת של כ 90 כ"ס ומשקל של כ-1.5 טון שנותן יחס משקל- הספק מצוין של 2.9 ק"ג לכ"ס. המהירות המירבית היא 315 קמ"ש ששווה לשלילת רשיון באופן מיידי ל 15 שנה וכ- 200,000 נקודות במשפט שדה אכזרי ביותר ע"י מתנדב המשא"ז שתפס אתכם באיילון..

פרארי F430 אחור
פרארי F430
אם אתם מעוניינים לרכוש אחת כזו הצבעים הסטנדרטיים הם אדום צהוב כסוף ושחור. העור הפנימי בצבעי שחור או חום חרדל (ראו תמונה). התנעת הרכב באמצעות לחיצה על כפתור שמצוי על חישור ההגה (ניתן להוסיף כפתור הדורש טביעת אצבע, בתוספת תשלום), כמו כן תקבלו לראשונה אפשרות לשליטה על כיול הרכב ודיפרנציאל אלקטרוני. המרכב עשוי אלומיניום, הבלמים עשויים סיבי פחמן קרמי, כיסוי מנוע מזכוכית כפי שהיה ב 360 מודנה. שינויי העיצוב כוללים פתחי אוורור מוגדלים מלפנים עם שינוי יחידות התאורה ,פנסים מובלטים מאחור רשת גריל ואגזוזים כפולים בתצורה דומה לפרארי אנזו. בעצם התמונות מספרות הכל..

הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1 2
חיפוש מהיר