פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 עסקים

 צעצועים לגבר

 אופנת גברים

 פורום עולם הגבר

 לוח מוצרים
IWC Schaffhausen שפהאוזן קנירפס knirps טאג הוייר TAG Heuer ברגואט פנריי PANERAI קונסטנטין וושרון
> ראשי > עולם הגבר > צעצועים לגבר > כתבה - הדור הבא של אלבומי התמונות
הדור הבא של אלבומי התמונות
ספר תמונות Pic-A-Book
ספר תמונות Pic-A-Book
הדור הבא של אלבומי התמונות הגיע, הסוף לאובדן הזיכרונות והחוויות במחשב. שירות חדש באינטרנט מאפשר לכל אחד ליצור ספר תמונות מעוצב ויוקרתי מהתמונות הדיגיטאליות שלו, ולקבלו בדואר עד הבית.
מאז כניסתה של המצלמה הדיגיטאלית לכל בית, רבים מהמצלמים צוברים את התמונות במחשב ולא מפתחים אותן. כל הזיכרון שלנו הופך להיות זיכרון דיגיטאלי, מנוכר, שנחבא באיזו תיקיה במחשב. האם בעתיד לא נוכל לדפדף עוד באלבום התמונות? יהיו רק קבצים שניתן לראות על מסך המחשב? לא בהכרח.

ספר תמונות Pic-A-Book מספק פתרון חדש! במקום הפרוצדורה ארוכה של צריבת התמונות לדיסק או לקיחת הזיכרון של המצלמה אל חנות הצילום, פיתוח התמונות, קניית האלבום וסידורו אפשר בעזרת תוכנת אינטרנט פשוטה לעצב ספר תמונות יוקרתי הכולל תמונות המודפסות על דפי כרומו איכותיים (כמו תמונות בספר), בכריכה קשה והכל בנוחות, במהירות ובפשטות, בישיבה מול המחשב.

ספר תמונות הוא שירות חדש שמאפשר הפקה ועיצוב של ספר תמונות באמצעות תוכנה אותה ניתן להוריד חינם מהאינטרנט. בעזרת התוכנה ניתן לבחור את התמונות הרצויות, גודלן, עיצוב, כותרות, רקעים, כיתוב, מס' העמודים וסוג הכריכה. לאחר שמעצבים את הספר כל אחד לפי טעמו האישי, שולחים אותו להפקה בלחיצת כפתור ומקבלים את הספר התמונות עד הבית.

ספר התמונות שונה מאוד מאלבום תמונות רגיל כי הוא אינו כולל תמונות נפרדות שצריך לסדר באלבום לאחר הפיתוח אלא ספר תמונות מעוצב עמיד לאורך שנים ובכמה עותקים שרוצים. כל זאת במחירים דומים לאלו של פיתוח תמונות וקניית אלבום תמונות.

הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר