פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 עיצוב הבית

 עיצוב הגן

 פורום לבית ולגינה

 לוח מוצרים
פיטרו הכט pitarohecht
> ראשי > לבית ולגן > עיצוב הגן > כתבה - גידול סחלבים – כל אחד
גידול סחלבים – כל אחד יכול
סחלב
סחלב
מפגש חובבי גינון ללא תשלום בנושא גידול סחלבים
הסחלבים הם מתנה נהדרת לאוהבים, לאירועים מיוחדים, וכשרוצים להכניס הביתה צמח טרופי ומיוחד. ביום שישי ה-25 בנובמבר, יערך במשתלות גבעת ברנר מפגש לחובבי גינון העוסק בגידול סחלבים. במהלך המפגש תחשוף המרצה בת' ברייר את כל הסודות לגידול צמח התשוקה.

הטירוף של איסוף מיני סחלבים החל עם המסעות לגילוי העולם החדש בימי הביניים ובעת החדשה. הסחלבים היו יקרים מפז בזכות יופיים הרב ולא מעט ציידי סחלבים שילמו בחייהם בניסיונם להביא מינים חדשים לארצות אירופה. כיום מספרם של מיני הסחלבים הידועים לנו נע בין 25,000 ל- 30,000 וצבעיהם פרוסים על כל גווני הקשת מלבן הקורן באור זרחני ועד לגוונים הכהים מאוד של סגול שחור והם מתהדרים בצורות שונות ורבגוניות.

המגוון הגדול של מיני סחלבים מאפשר לכל חובב ואיש מקצוע למצוא סחלב כלבבו. החובב המתחיל יכול למצוא היום סוגים רבים שאפשר בקלות יחסית לגדל גם בבית וגם מחוצה לו והם אינם צרכים חממות גידול. אך לעומת זאת הסחלבים הטרופיים לא ישרדו בתנאי האקלים של הארץ, הם זקוקים לתנאי גידול מיוחדים ולא יחזיקו מעמד בכל מצב בלי תשומת לב יחודית.

המפגש יתחיל בשעה 10:00. במסגרת המפגש תינתן הנחה של 15% לחברי מועדון הלקוחות על כל סוגי הסחלבים (אפשרות להצטרף במקום). הכניסה ללא תשלום ויוגש כיבוד קל. מומלץ להרשם מראש בטלפון: 08-9443952.

משתלות גבעת ברנר מקיימות בחודשים נובמבר ודצמבר סדרת מפגשים בנושאים שונים הפתוחים לקהל הרחב, ובהם גינון במיכלים, שילובי צבעים בגינה ושימוש נכון בצמחים רב שנתיים פורחים. תוכנית המפגשים מתפרסמת באתר משתלות גבעת ברנר: www.gardens.co.il
הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר