פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 אלפיון עליון

 מאיון עליון

 עשירון עליון

 לוח מוצרים
ברייטלינג Breitling תכשיטי יוקרה טאג הוייר TAG Heuer טיסוט Tissot
> ראשי > חוג הסילון > עשירון עליון > כתבה - גולף קיסריה – המכנה המשותף
גולף קיסריה – המכנה המשותף של עולם העסקים
מועדון הגולף קיסריה - צילום יח"צ
מועדון הגולף קיסריה
הגולף כיום הוא המשחק המשוחק ביותר בעולם (להבדיל מכדורגל, שהוא המשחק הנצפה ביותר בעולם). 30 מיליוני אמריקאים, 15 מיליון יפנים ועוד 5 מיליון אירופאים הפכו את מועדוני הגולף לביתם השני.
בביקור שקיימו מהנדסי אגף התחמושת של התעשייה הצבאית בארה"ב, נאמר להם שקודם לפגישות העסקיות ילכו לשחק גולף עם עמיתיהם, קציני הצבא האמריקאי.
"התפלאנו מאוד," אומר מנהל האגף, ושאלנו: "BUSSINESS BEFORE PLEASURE?” והאמריקאים השיבו "GOLF IS BUSSINESS!".

ואכן, יותר ויותר אנשי עסקים ישראלים מכירים כיום בעובדה כי משחק הגולף הפך חלק בלתי נפרד מהתרבות העסקית והמכנה המשותף של קהיליית העסקים הבינלאומית, (וכי על מנת לא להתבזות, חייבים ללמוד את המשחק ולשמש מתחרים שווים לקולגות מחו"ל).

הגולף הפך בשנים האחרונות נושא שיחה מרכזי בעולם המערבי, תחרויות הגולף משודרות בפריים טיים והספורטאי הפעיל העשיר בעולם הוא טייגר וודס, צעיר שחור בן 30, שנושא בתואר אלוף העולם בגולף.

בין הגולפאים השרופים ניתן למצוא ראשי מדינות (ביל קלינטון, ג'ורג' בוש הבן והאב), שחקני קולנוע (קלינט איסטווד), דוגמניות (סינדי קרופורד) וספורטאים (מייקל ג'ורדן). בעקבותיהם הצטרפו לטרנד העולמי אנשי עסקים רבים – בעלי חברות, מנכ"לים ובעלי מקצועות חופשיים, שהפכו מכורים למשחק.

מועדון הגולף קיסריה - צילום יח"צ
מועדון הגולף קיסריה
מגרשי הגולף הם קרקע נוחה למפגשים עסקיים וחברתיים.
במהלך משחק גולף הולך השחקן 7 עד 8 קילומטרים באוויר הצח, בחברת שניים עד ארבעה אנשים, במשך כ- 4 שעות. אין ספק שניתן לחבוט בפרק זמן זה בכדורים, אבל גם לגלגל עסקים, לרקום יחסים, לגבש נושאים ולסגור עסקאות באווירה בלתי פורמלית.

במשחק הגולף אין שופטים – התוצאות נקבעות בהתאם לרישום שמבצע השחקן בעצמו או שרושם עבורו חברו למשחק. בכלל, ההתנהלות במגרש מלאת אמון, כבוד והערכה לזולת. כל השחקנים שומרים על שקט מוחלט על מנת לא להפריע לריכוז של הפרטנר החובט…

אנשי עסקים אומרים שבאמצעות משחק הגולף ניתן ללמוד הרבה על אופיו של הפרטנר העתידי לעסקים. אפשר לראות במשחק מי אינו מכבד את הזולת, מי מפריע לריכוז, ולא בטוח שמישהו ירצה להוציא לפועל עסקה משותפת עם מי שמסיט את תשומת הלב לפני החבטה.
המשחק שהיה בעבר נחלתם של קשישים ואנגלוסכסים עבר בשנים האחרונות מטמורפוזה והפך גם אצלנו לספורט המועדף על ידי אנשי הייטק ואנשי עסקים ובעלי מקצועות חופשיים, שגילם הממוצע נע בין 40-50 שנה.

"הגולף הפך כורח המציאות לגבי אותם אנשי עסקים שמקיימים עסקים עם חו"ל." אומרת מנהלת מועדון הגולף בקיסריה, טובי כרמון, "מול היכולת של הזרים, מחויבים הישראלים להוכיח את עצמם גם בתחום הגולף ובאים אלינו ללמוד את המשחק. ומי שמתחיל בלימוד – נדבק בחיידק, ואנחנו שומעים שוב ושוב את המנטרה 'למה לא עשיתי את זה קודם'."

במועדון הגולף בקיסריה 18 מגרשי גולף בעלי אורך ומבנה טופוגרפי משתנה. אורך כל מגרש בין 200-300 מטרים.
בקצה כל מגרש - גומה עם דגל, ומכאן שיש 18 גומות ב- 18 מגרשים.
מטרת השחקן לעבור את כל 18 המגרשים ולהכניס את הכדור לגומה במינימום חבטות.
על מנת להתקדם, חובט השחקן בכדור הגולף ב- 14 סוגי מחבטים, שמהווים את סט הגולף המוכר לכולנו מסרטי הקולנוע והטלוויזיה.
את יסודות המשחק ניתן ללמוד באופן פרטי, בזוגות או ברביעייה. הלימוד הבסיסי אורך כ- 15 מפגשים בני 45 דקות.
במהלך הקורס מקבלים את כל הציוד (מחבטים, כדורים וכו') ממועדון הגולף.
בתום הקורס ניתן לרכוש מנוי שנתי במועדון הגולף.
במועדון בקיסריה פרו–שופ (חנות לאביזרי גולף), מכוניות גולף הניתנות להשכרה, מלתחות מפוארות, ביסטרו- בר צרפתי, מערכת קולנוע ביתית ואולם הרצאות, כל זאת בנוסף למרחבים הירוקים, הטווסים, הברווזים והאווירה המיוחדת של 'קפיצה קטנה לחו"ל'.

הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
1
חיפוש מהיר