פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

 אלפיון עליון

 מאיון עליון

 עשירון עליון

 פורום חוג הסילון

 לוח מוצרים
ה.שטרן תכשיטים אופרה על הים פטק פיליפ Patek Philippe תכשיטי יוקרה מותגי יוקרה ברגואט קונסטנטין וושרון
> ראשי > חוג הסילון > אלפיון עליון > כתבה - יותר נוצץ מפלטינה
יותר נוצץ מפלטינה
מאת: ניר שרון
הקטגוריה השחורה
כתבת תחקיר אודות כרטיסי האשראי הנוצצים המשווקים בישראל.
בתחילת שנות ה-90 כרטיסי האשראי בישראל צברו תאוצה, יצאנו מהבועה המקומית והישראלים החלו להחזיק בכרטיסי אשראי בינלאומיים כסטנדרט. באותם ימים מי שהחזיק את כרטיס הזהב של מסטרכרד נחשב היה לבעל הון.

עם הזמן כולם קיבלו את כרטיס הזהב ובתחילת המאה ה-21 החל שיווק כרטיסי הפלטיניום שבהתחלה נחשב לכרטיס יוקרתי, עד שבשנת 2009 במבצע חסר תקדים החלה חברת לאומי-כארד בשיווק כרטיס הפלטיניום לכל סטונדט, מהלך שעורר את רצוני לבדוק את הנושא לעומק.

בתחילת 2002 השיקה חברת אמריקן-אקספרס את כרטיס הסנטוריון, כרטיס האשראי השחור אשר מעניק הטבות רבות למחזיקי כרטיס הפלטינה. בתחילה שווק הכרטיס לכוכבים הוליוודים ואנשי עסקים בכירים ואט אט תפס תאוצה ברחבי העולם עד שהגיע לישראל בשנת 2006, ומאז ועד היום מחזיקים בו בארץ רק כמה מאות בעלי הון ישראלים.

בחודש מאי 2007 הגיע ארצה גם כרטיס ה-World Signia של חברת מאסטר-כארד העולמית, בשיווק של חברת ישראכרט ולאומי-כארד. גם כרטיס ה-World Signia ניתן למספר מצומצם של לקוחות אמידים.
החברה השלישית בעולם בשיווק כרטיסי אשראי חזקים היא ויזה. הראשון שהציגה בקטגוריה זאת היא כרטיס ה- Infinity, אך לאחר תקופה שונה השם לויזה BLACK, אולם כרטיס זה אינו משווק בארץ.
World-Signia

דרישות מינימום:
על מנת שבכל פעם שתפתחו את ארנקכם יבצבץ לו כרטיס אשראי השונה בצבעו מכרטיסי האשראי הפופולארים אתם נדרשים להיות בעלי פאסיבה של 1,000,000 ₪ לפחות.
אם חשקתם בכרטיס הסנטוריון של אמריקן-אקספרס תאלצו להיות בעלי פאסיבה של 2,000,000 ₪.

עלות הכרטיס:
במידה ויש לכם פאסיבה של מעל למליון ₪ זה נהדר, אולם זה אינו מספיק על מנת שתקבלו את הכרטיס השחור והנוצץ, שלא כמו בכרטיסי האשראי המקובלים בעבור כרטיס ה-World-Signia תדרשו לשלם סכום שנתי של כ- 750$ . במסגרת מבצע ללקוחות חדשים ניתן יהיה לקבל כרטיס נוסף לבת/בן הזוג במתנה.

כרטיס הסנטוריון של אמריקן-אקספרס הוא כאמור כרטיס עם דרישות גבוהות יותר, בשבילו תאלצו להיפרד מ-2,000$ לשנה - סכום המקביל למשכורת ממוצעת במשק.
ויזה BLACK - אינו משווק בארץ

Welcome:
"ברוכים הבאים למועדון הסילון! עם הצטרפותך תקבל ע"י שליח עד לביתך, ערכה מהודרת ומרשימה מלאה בפרוספקטים והפתעות המיועדים רק לקבוצה מצומצמת של בעלי הון המחזיקים כרטיס אשראי ייחודי זה".

מחזיקי כרטיס World-Signia יקבלו מכתביית עור מהודרת בנוסף לערכת מחזיקי כרטיס הסנטוריון נהנים מארנק עור מהודר לנסיעותיהם הרבות לחו"ל.

כרטיס ה-World Signia שונה בצבעיו המגוונים מכרטיס הפלטינה של מסטר כארד ובמחציתו תמונה של כדור הארץ בצבע ברונזה וחציו השני של כרטיס האשראי הינו בצבע כחול עמוק. כמובן שכרטיס האשראי כולל את ההולוגרמה הידועה שיש בכל כרטיסי האשראי של מסטרכארד. לעומתו כרטיס הסנטוריון של אמריקן אקספרס זהה בצורתו לכל כרטיסי אמריקן אקספרס פרטי אולם הוא בצבע שחור. אגב, כשאוחזים בכרטיס הסנטוריון מרגישים שלא מדובר בכרטיס אשראי רגיל אלא בכרטיס המורכב מסיבי פחם.

המרת נקודות:
מועדוני הלקוחות כבר מכירים אותנו, הישראלים ויודעים עד כמה אנחנו לא משתמשים בנקודות שאנו צוברים וצוברים.... לכן ניתן להמיר נקודות אלו לתוכנית הנוסע המתמיד של אל-על בהם יכול אוחז הכרטיס להשתמש ולרכוש כרטיס טיסה לחו"ל.

אז מהו יחס ההמרה? בלי להלאות אתכם בשיטות החישוב, בWorld-Signia תקבלו בעבור כל 300 ₪ רכישה, נקודה בנוסע המתמיד של אל-על. לעומתו, כרטיס הסנטוריון של אמריקן אקספרס יעניק נקודה בנוסע המתמיד של אל-על על כל 240 ₪ קניה, כ-20% יותר.
לצורך השוואה, בכרטיס פלטינום של רגיל של החברות השונות במשק מקבלים נקודה במועדון הנוסע המתמיד של אל על בעבור 450 ₪ רכישות בכרטיס האשראי.

מנת פלאפל:
במידה וברשותכם כרטיס אשראי שחור ונוצץ , תוכלו להשתמש בו גם כשאתם קונים מנת פלאפל בדוכן אולם הוא נועד בעיקר בכדי לשלם בו רכישות של עשרות אלפי דולרים.

לדוגמא, מחזיק כרטיס הסנטוריון של אמריקן אקספרס שילם בכרטיס האשראי 77,000 דולרים ירוקים בעבור 25 כרטיסים למשחקים המונדיאל 2010 בדרום אפריקה הכולל בתי מלון, השכרת רכב ועוד... מה שכן את כרטיסי טיסה הוא לא שילם בכרטיס, שכן מקורות יודעי דבר סיפרו שהוא השתמש במטוסו הפרטי.

יש כרטיס חבר מועדון?
אם ברשותכם כרטיס אשראי שחור, כולם יחזרו אחריכם כלקוחות פוטנציאלים ויתנו לכם שלל כרטיסי מועדוןוהטבות שונות. לדוגמא תקבל כרטיס חבר מועדון ברשת 'הילטון' גם אם מעולם לא ישנת ברחד ממלונות הרשת.

במידה וברשותכם כרטיס סנטוריון של אמריקן אקספרס תוכלו להשתלב במספר מועדני לקוחות ברמה של לקוח ותיק, ביניהם: אוויס, הרץ, הילטון, אינטרקונטיננטל, ורשת מלונות סופיטל. בכל אחד ממועדונים אלו תקבלו רמה המקבילה ל-GOLD כלומר 2 רמות מעבר לנוסע המתמיד הרגיל.

הטבות נוספות:
מחזיקי כרטיס הוורלד-סיגניה מוזמנים מעת לעת לאירועים נוצצים וייעודיים שהופקו במיוחד למחזיקי הכרטיס, במסעדות יוקרה ברחבי הארץ,וזאת כחלק ממערך שימור הלקוח של החברה.

כרטיס הסנטוריון מעניק מגוון הטובות ברמה הבינלאומית, ביניהם מועדון FHR. רשימה אקסקלוסיבית של מלונות יוקרה ברחבי העולם אשר מעניקים למחזיקי הכרטיס מבחר עצום של הטבות ברמת המחיר, ארוחת בוקר זוגית על חשבון המלון וכמובן שדרוג החדר על בסיס מקום פנוי.
השוואת כרטיסי הפרימיום
לסיכום: כפי שאנו מיטיבים להכיר בעולם הגלובלי והתחרותי של ימינו החברה שמייצרת את האב טיפוס הראשוני הינה החברה המתקדמת יותר מחד, אך החברה המתחרה אינה נשארת מאחור, אלא לומדת במהרה את יתרונותיו של המתחרה וממהרת לצאת בדגם יוקרתי יותר הכולל חלק גדול מהיתרונות של המתחרה הותיק על מנת לא להישאר מאחור דבר המהווה יתרון ללקוח הנהנה מהשוק התחרותי החיזור וההטבות המתלוות לכך.

כרטיס ה-World Signia של מסטארכארד הוא ללא ספק כרטיס אשראי יוקרתי ומפנק במגוון רחב של אפשרויות ולא רק בזכות צבעיו הרבים, מדובר בכרטיס אשראי שיודע לספק מענה מדוייק לבעלי הון ביניהם בעיקר יכולת הרכישה בסכומים גבוהים במיוחד. אולם לשיטתי כרטיס ה-World Signia עדיין לא למד את יתרונותיו של המתחרה הותיק בעולם היוקרה וכרגע אינו מספק מענה מושלם ללקוחותיו, כפי שיודע לעשות זאת כרטיס הסנטוריון.


הדפסה >>חזרה
הוסף תגובה
3.
1
חיפוש מהיר