פורטל היוקרה של ישראל - prestige
 
נדל"ן יוקרה , רכבי  יוקרה , מוצרי יוקרה
לוחות קנייה / מכירה של מוצרי יוקרה
כתבות בנושאי יוקרה בישראל  , קהילות , קניון וירטואלי
 
הקלק כדי לחזור לדף הבית

ראשי

נדל"ן

עולם הרכב

עולם הגבר

עולם האשה

חוג הסילון

החיים הטובים

לבית ולגן

קהילות

חדשות האתר

 לוחות ראשי
 לוח נדל"ן
 לוח רכב
 לוח מוצרים

כניסה למנויים
שם משתמש:
סיסמה:


שכחתי סיסמה
 > ראשי > פרופיל חברה
פרופיל חברה
פרוייקט פורטל היוקרה של ישראל www.prestige.co.il

פורטל היוקרה של ישראל הוא פלטפורמה חדשנית שמשלבת פורטל נישתי, העוסק בתחום היוקרה ומשלב בתוכו מערכת של אתרים דינאמיים מתוחכמים מבוססי מסדי נתונים במערכת. הפורטל הינו פלטפורמה ראשונית ומהווה תשתית לפורטלים נוספים שיעלו בהמשך. המיזם השאפתני תוכנן ונוהל על ידי חברת רוז תוכנה בע"מ משלבי הייזום ועד שלבי הניהול.

אם עד היום הקמת אתר מבוסס מסד נתונים ומתקדם עבור לעסק עלתה אלפי דולרים ועלויות האחסון שלו היו אלפי שקלים הרי שהפלטפורמה החדשנית מוזילה את העלויות למאות שקלים בשנה בלבד, מעין בית משותף של אתרים, כפי שעלויות ההחזקה של בית משותף מתחלקות בין הדיירים כך העלויות כאן מוזלות למחירים שלא הכרנו עד כה, ברמת ניהול מתקדמת הכוללת ממשק אדמיניסטרטור לשליטה מלאה על האתר של העסק שלך ודומיין ייחודי עבורו.
מילות תודה לאנשים שהשקיעו חודשים ארוכים במיזם ומילות תודה מיוחדות למנהלים השונים: יאיר זאב רוזנבלט מנהל הפרוייקט, מוטי מאירי המתכנת הראשי, דבי פרנקל המעצבת הראשית.

חברת רוז תוכנה הנה חברה צעירה ושאפתנית, המתמקדת במערכות תוכנה מובנות לעסקים
(ERP), בעיקר ברשת האינטרנט. החברה שמה לה למטרה לאפשר ניהול של עסקים קטנים ובינוניים באמצעות רשת האינטרנט, מבלי שהללו יזדקקו לרכישת תוכנות ניהול ייעודיות.
החברה יושבת במרכז רעננה.
החברה בנתה במהלך השנה האחרונה את prestige.co.il פורטל היוקרה של ישראל, כמודל חדשני לניהול ובניית אתרי אינטרנט דינאמיים (מודל של פלטפורמות מובנות ).

אתר דינאמי מאפשר הקמה מיידית של אתר מתוחכם ביותר, עבור הצרכים הספציפיים שלכם. האתר יכול לכלול קטלוג מוצרים גלריית תמונות , חיפוש מתקדם בתוך המוצרים שלכם, חדשות האתר שלכם ועוד ועוד.

עלות הקמת אתר שכזה הנה מאות שקלים בלבד, דמי האחסון שלו מינימאליים והוא נהנה מדומיין ייחודי. בנוסף יש גישה לאתרכם ולקטלוג המוצרים שלכם ישירות מ prestige.co.il פורטל היוקרה של ישראל, לכן משתלם גם לחברות עם דף בית רשמי קיים, להוסיף אתר משני במסגרת פורטל היוקרה לצורך שיווק חכם וממוקד של מוצרי היוקרה שברשותן .

ההתקדמות הטכנולוגית מתאפשרת באמצעות שפות תוכנה חדשות ומתקדמות ביותר דוגמת #c ומערכות מבוססות asp.net מבית מייקרוסופט. חברת רוז תוכנה בנתה מערכת שכזו במסגרת הקמת פורטל היוקרה של ישראל ופורטלים נוספים שיעלו בקרוב. החומרה עליה נשענת הפלטפורמה היא מהמתקדמות ביותר ומתבססת על מערכות מייקרוסופט לרבות שרתי mssql servers.
חיפוש מהיר